Pãrerea elevilor
12 Oct 2010, 22:53
Post: #3
● Vi se par interesante orele de Ierbologie ? De ce ?
Da, imi plac deoarece sunt complexe, vrednice de atentia elevilor si dat fiind ca ador la orice materie partea teoretica ma face sa particip cu drag la ore. Lectiile sunt prezentate in detaliu, dar nici exagerat si temele au intrebari interesante, facute sa starneasca si mai mult curiozitatea elevului. Atmosfera nu este deloc stresanta, ci chiar placuta, mai ales cand in aer se simte concurenta din colegi. ( )

● Aveþi idei noi legate de modul de predare, lecþii, ºi aºa mai departe ? (dacã da, rãspundeþi la aceastã întrebare prin PM - Mesaj Privat.)
Am trimis mesajul in privat.

[Image: 10zvlg1.jpg]
I see nothing in your eyes, and the more I see the less I like.
I know nothing of your kind, and I won't reveal your evil mind.
Is it over yet? I can't win.
Find all posts by this user


Messages In This Thread
Pãrerea elevilor - by Isabella River - 29 Sep 2010, 02:14
Re: Pãrerea elevilor - by Ax Von-Dall - 29 Sep 2010, 02:21
Re: Pãrerea elevilor - by Helena Daphne Rose - 12 Oct 2010, 22:53
Re: Pãrerea elevilor - by Samantha Hawkins - 13 Oct 2010, 08:57
Re: Pãrerea elevilor - by Ema Snow - 13 Oct 2010, 09:21
Re: Pãrerea elevilor - by Isabella River - 17 Oct 2010, 20:47

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  - Parerea Elevilor - Melisse Y. Carter 0 1,298 16 Jul 2011, 21:03
Last Post: Melisse Y. Carter